Bdo ve světě

Bdo ve světě
BDO je pátou největší poradenskou sítí na světě, která v současné době čítá 1138 kanceláří ve 110 zemích světa. Sdílení osvědčených postupů na všech odborných pracovištích po celém světě nám umožňuje poskytování služeb té nejvyšší kvality.
 

Síť BDO byla založena v roce 1963, kdy se firmy z Velké Británie, Nizozemí, Německa, USA a Kanady spojily s jedním společným cílem – sdílet a rozšiřovat své znalosti a poskytovat tak svým klientům jen tu nejkvalitnější podporu. Až do roku 1973 tato síť vystupovala pod jménem Binder Seidman International Group, kdy se přejmenovala na Binder Dijker Otte & Co: BDO.

Zakládající členové stále pokračovali v rozšiřování mezinárodní spolupráce, a když v roce 1988 formalizovali organizační strukturu sítě, všechny členské firmy si ke svému jménu připojily zkratku BDO a zároveň bylo zavedeno jednotné logo.

Znalosti místních trhů jednotlivých členských firem v kombinaci s mezinárodní kooperací brzy prokázaly sílu globální značky BDO. Celá síť se nadále transformovala a v roce 2009 změnila název na prostou zkratku BDO.

BDO poskytuje vysoce kvalitní poradenství a služby a jejím cílem je především pomoci svým klientům v orientaci a stabilizaci podnikání v neustále se měnících tržních a hospodářských podmínkách. Jsme si vědomi, že jedině touto cestou bude umožněno dosáhnout pro BDO vyššího podílu na trhu a zajistit tak vnímání naší značky jako celosvětově uznávané jednotné globální sítě.

www.bdointernational.com

 
 
 
Novinky Mapa stránek 

Česká společnost BDO CA s.r.o. je členem skupiny BDO International Limited, společnosti s ručením omezeným ve Velké Británii a je součástí mezinárodní sítě nezávislých členských firem BDO. IČ 25535269, reg. Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 31321, Oprávnění KA ČR 305